PODSTAWA PRAWNA:

 • Ustawa z dnia 05.01.2011 r. o kierujących pojazdami (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 627 z późn.zm.)
 • Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 18 grudnia 2012 r.w sprawie kursu reedukacyjnego w zakresie problematyki przeciwalkoholowej i przeciwdziałania narkomanii oraz szczegółowych warunków i trybu kierowania na badania lekarskie lub badania psychologiczne w zakresie psychologii transportu (Dz. U z 2013 r. poz. 9 z późn. zm )

Więcej o: Kurs reedukacyjny w zakresie...

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego informuje, że prowadzi zapisy na kurs reedukacyjny w zakresie problematyki przeciwalkoholowej i przeciwdziałania narkomanii. Planowany termin rozpoczęcia zajęć- marzec (pod warunkiem złożenia dokumentów przez min. 10 osób). Zapisy pod nr tel. 18 449 08 99.

Najbliższy termin kursu: 21.03.2017 do 22.03.2017

Szczegóły: http://www.mord.pl/index.php/zadania/szkolenia/kurs-reedukacyjny-w-zakresie-problematyki-przeciwalkoholowej-i-przeciwdzialania-narkomani

Warsztaty:  „Neurodydaktyka i wspieranie uczenia się” Termin szkolenia: 4 maj 2017r. w ośrodku MORD Czas szkolenia: 6h dydaktycznych

Więcej o: Neurodydaktyka i wspieranie...

„Wynagrodzenia w oświacie nauczycieli oraz pracowników niebędących nauczycielami, praktyczne aspekty obliczania wynagrodzeń wynikających z Karty Nauczyciela i innych  przepisów". Przybliżony czas realizacji szkolenia to miesiąc marzec w ośrodku MORD.

Więcej o: Wynagrodzenia w oświacie...

CENNIK BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

obowiązujący w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Nowym Sączu na następujących stanowiskach:

Więcej o: Cennik badań psychologicznych

Mamo, Tato masz wątpliwości jak Twoja pociecha poradzi sobie z samodzielnym prowadzeniem pojazdu.

Za niewielkie pieniądze możesz sprawdzić u psychologa

Sam „kartonik” nie załatwia wszystkiego … PRZYJDŹ, SKORZYSTAJ

Więcej o: Zaproszenie na badania...

Pracownia psychologiczna wykonuje badania dla:

 •  Kierowców
 • wykonujących transport drogowy (wstępne, okresowe)
 • skierowanych w drodze decyzji, przez organ kontroli ruchu drogowego (badania dla osób kierujących w stanie nietrzeźwości, przekroczenia punktów karnych)
 • skierowanych przez lekarza
 • instruktorów, egzaminatorów
 • pojazdów uprzywilejowanych ( karetka pogotowia, straż pożarna, policja, straż graniczna, straż miejska )
 • pojazdów służbowych ( np. przedstawiciel handlowy)
 • licencja sportowa

Więcej o: Oferta badań psychologicznych

Pracownia Badań Psychologicznych w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego funkcjonuje od 9 lat. Prowadzi badania wstępne i okresowe dla kierowców wykonujących przewóz osób i przewóz rzeczy oraz dla kandydatów na instruktorów i egzaminatorów, a także dla czynnych instruktorów i egzaminatorów. 

Sprawdzane są możliwości psychofizjologiczne:  

Więcej o: Nasza pracownia badań...

W dniach 24 i 25 kwietnia jak co roku odbywały się powiatowe i miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym i Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Podziękowania należą się organizatorom do grona których należy Urząd Miasta Nowego Sącza, Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Automobilklub Podkarpacki, Małopolskie Kuratorium Oświaty, Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu, gościny od lat udziela nam Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Tańskiego w Nowym Sączu. Turnieje corocznie przyciągają rzesze młodych i najmłodszych uczestników ruchu drogowego, co nas jako organizatorów cieszy szczególnie. Serdeczne podziękowania kierujemy do podmiotów bez których wsparcia zwycięzcy nie mogliby cieszyć się tak atrakcyjnymi nagrodami. Wspierali nas od lat i wspierają nadal firma LITWIŃSKI, BATIM, FAKRO, Ford WIKAR. Dziękujemy także wszystkim innym podmiotom, które udzieliły nam wsparcia.

Więcej o: Wyniki Turniejów - edycja 2017

Harmonogram czasowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 24.04.2017 r. /poniedziałek/

 8:30 Zgłoszenia uczestników Turnieju

 9:00 Powitanie uczestników Turnieju i odprawa uczestników turnieju

Więcej o: Harmonogram czasowy Turnieju...

Harmonogram czasowy Turnieju MOTORYZACYJNEGO Termin 25.04.2017 r. /wtorek/

 8:30     Rejestracja uczestników Turnieju

 9.00     Powitanie i odprawa uczestników Turnieju

Więcej o: Harmonogram czasowy Turnieju...

Termin Powiatowych Eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych:

 • 24 kwietnia 2017 roku /poniedziałek/ – Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – szkoły podstawowe i gimnazja. Termin zgłaszania drużyn do 19 kwietnia 2017 roku

Termin Powiatowych Eliminacji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego:     

Więcej o: Termin Powiatowych...