W związku z potwierdzonymi przypadkami zakażenia wirusem SARS-CoV-2, u pracowników MORD Nowy Sącz, w trosce o zdrowie osób egzaminowanych oraz pracowników Ośrodka od dnia 28 lipca 2020r. /wtorek/ do odwołania wstrzymuje się przeprowadzanie egzaminów na prawo jazdy oraz pozostałą działalność  Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu oraz oddziału terenowego w Nowym Targu. Zgodnie z zaleceniami służb sanitarno-epidemiologicznych, na dzień dzisiejszy odwołane zostają wszystkie egzaminy do dnia 8 sierpnia 2020 r. włącznie.


Wszystkie wniesione opłaty za egzaminy zachowują ważność. W przypadku chęci zdawania egzaminu w innym Ośrodku, prośby o uwolnienie profilu kandydata na kierowcę oraz wnioski o zwrot opłat za egzaminy wraz ze wskazaniem numeru konta bankowego prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, o wszystkich działaniach będziemy na bieżąco Państwa informować za pośrednictwem naszej strony internetowej.