W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w Nowym Sączu i powiecie nowosądeckim, wynikająca z gwałtownego wzrostu liczby zakażeń  wirusem SARS-CoV-2, a także w związku z absencją pracowników Ośrodka uniemożliwiającą płynne przeprowadzanie egzaminów państwowych na prawo jazdy podtrzymuje się wstrzymanie przeprowadzania egzaminów na prawo jazdy oraz pozostałą działalność  Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu oraz oddziału terenowego w Nowym Targu do dnia 14 sierpnia 2020 r. włącznie.

 

Wszystkie wniesione opłaty za egzaminy zachowują ważność. W przypadku chęci zdawania egzaminu w innym Ośrodku, prośby o uwolnienie profilu kandydata na kierowcę oraz wnioski o zwrot opłat za egzaminy wraz ze wskazaniem numeru konta bankowego prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, o wszystkich działaniach będziemy na bieżąco Państwa informować za pośrednictwem naszej strony internetowej.