Uprzejmie informujemy, iż od dnia 23 stycznia 2023 r. egzaminy na kat. B w oddziale terenowym w Nowym Targu przeprowadzane będą na pojazdach marki Skoda Fabia oraz Suzuki Baleno.

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 27 grudnia 2022 r. egzaminy na kat. B przeprowadzane będą na pojazdach marki Skoda Fabia oraz Suzuki Baleno.

Uprzejmie informujemy, iż w związku z planowaną dostawą nowych pojazdów egzaminacyjnych w miesiącu grudniu 2022 r. egzaminy na kat. B w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Nowym Sączu prowadzone będą jednocześnie na samochodach Suzuki Baleno i Skoda Fabia.

zdjęcie suzuki baleno

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu informuje o planowanej na drugą połowę roku 2020 wymianie pojazdów do egzaminowania na kategorię B prawa jazdy.

W odpowiedzi na pismo z dnia 20.12.2017r. Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu informuje, że z dniem 03.01.2018r. wycofuje egzaminowanie kursantów na posiadanych jeszcze samochodach Mitsubishi Colt. Dalsze eksploatowanie tych samochodów wiązałoby się z poddaniem ich gruntownym i kosztownym remontom, co ekonomicznie nie jest uzasadnione.

Miejsce usytuowania elementów do wskazania podczas egzaminu pod pokrywą komory silnika Suzuki Baleno