Z okazji święta patrona wszystkich kierowców – świętego Krzysztofa – w dniu dzisiejszym w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa – Kościół Kolejowy w Nowym Sączu odbyła się Msza święta w intencji kierowców, wszystkich pracowników naszego Ośrodka oraz służb mundurowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Z okazji Święta Policji składamy wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom Policji życzenia samych sukcesów w pracy zawodowej, wytrwałości i powodzenia w codziennej trosce o nasze bezpieczeństwo. Niech trudna i odpowiedzialna praca będzie dla Państwa źródłem osobistych satysfakcji, a wszystkim działaniom towarzyszy życzliwość i zrozumienie.  Życzymy wszystkim Państwu wielu sukcesów, a w życiu prywatnym zdrowia i szczęścia.

Z okazji zbliżającego się święta patrona wszystkich kierowców – świętego Krzysztofa - zapraszamy na Mszę Św. w intencji kierowców, wszystkich pracowników i służb mundurowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na drogach dla nas wszystkich.Poniedziałek 25.07.2022 r. Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Sączu – Kościół kolejowy, godz. 6.00. Liturgię będzie koncelebrował ks. Damian Migacz – Diecezjalny Duszpasterz Kierowców.